Ekspert radzi

Ekspertcar-Bialystokonline

Artykuł o nas w Bialystokonline.pl

Artykuł o nas na bialystokonline.pl

Chcąc kupić pewne auto z drugiej ręki zawsze mamy obawę, czy aby na pewno sprzedawca mówi nam całą prawdę. Jest na to prosty sposób. Wystarczy skorzystać z oferty Ekspertcar.
Ekspertcar jest nową, szybko rozwijającą się firmą na białostockim rynku. Pracują tutaj osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnostyce aut i handlu. To właśnie specjaliści z Ekspertcar biorą na siebie pełną odpowiedzialność, aby wyszukać klientowi wymarzone i pewne auto na rynku samochodów używanych.

Nie daj się oszukać – w pełni prześwietl swoje auto

Rozmawiając ze znajomymi, czy oglądając w telewizji popularne programy motoryzacyjne często słyszymy o prostych praktykach, które stosują sprzedawcy aut używanych, aby tylko więcej zarobić na zdezelowanym już samochodzie. Często koła są zmieniane na błyszczące chińskie, malowane zderzaki, aby nie było widać że pochodzą z innego auta, czy zmieniane szyby, bo samochód miał wypadek. Wielu tych zmian przeciętny Kowalski nie jest w stanie wychwycić podczas oględzin i dopiero po zakupie dowiaduje się, że auto przejechało 500 tys. km, a nie jak wskazuje licznik 130 tys. km i co więcej nie jest warte zapłaconej już ceny. Tych niespodzianek pomogą nam uniknąć specjaliści z Ekspertcar.

– Na początku kontaktujemy się z właścicielem pojazdu, ustalamy czy ogłoszenie jest aktualne i wyznaczamy termin oględzin – mówi Łukasz Biegański z Ekspertcar

Następnym krokiem w sprawdzaniu samochodu dla klienta jest przeprowadzenie badania pojazdu. Wybrane auto jest podłączane pod specjalny komputer diagnostyczny, gdzie wyświetlają się nam ewentualne błędy samochodu. Specjaliści z Ekspertcar sprawdzą także elementy blacharskie specjalnym miernikiem, dzięki temu my – jako klienci otrzymujemy pełną informację na temat malowanych elementów w aucie. Nasz doradca samochodowy zwraca także uwagę na szczeliny karoserii, sprawdza szyby pojazdu oraz dokumentację książki serwisowej.

– Jeżeli klient sobie tego życzy, otrzyma od nas dokładne zdjęcia pojazdu – dodaje Łukasz Biegański z Ekspertcar.

Co więcej po sprawdzeniu samochodu otrzymujemy także specjalny raport inspekcji pojazdu. Znajdziemy w nim m.in. takie informacje, jak: dane auta, wyposażenie, odczyt pomiaru lakieru, ale też oględziny pojazdu, czyli uszkodzenia lakieru, oryginalność szyb, stan reflektorów, stan zawieszenia, stan hamulców czy stan opon.
To, co wyróżnia firmę Ekspertcar na rynku to szybkość usług. Nie trzeba bowiem czekać kilku tygodni na pierwszą ofertę. W większości przypadków pojawia się ona już w ciągu 24 godzin po wypełnieniu formularza kontaktowego.

Oferta dla każdego klienta, pomoc w negocjacjach ceny

Firma Ekspertcar jest elastyczna w podejściu do klientów. Wszelkie usługi są dostosowane do naszych potrzeb. Jeżeli mamy już wypatrzone jakieś auto, ale znajduje się ono na drugim końcu Polski – nie będzie problemu z jego sprawdzeniem.

– Klient może zamówić także wybrany przez siebie model auta danej marki z danego rocznika – mówi Łukasz Biegański, z Ekspercar – Jeżeli nie będzie nic godnego polecenia przygotujemy dla klienta propozycję innego producenta.

Doświadczenie handlowe naszego eksperta będzie z pewnością niezawodne, jeżeli chodzi o negocjację ceny, do czego zazwyczaj w ofertach zachęcają sprzedający.
Warto podkreślić, że z oferty Espertcar może skorzystać zarówno klient prywatny, który szuka auta rodzinnego/sportowego czy miejskiego, ale też przedsiębiorca.

– Posiadamy szeroki zakres usług skierowanych do osób prywatnych, jak i do przedsiębiorców. Największy zakup z firmą Ekspertcar do tej pory to autokar – informuje Łukasz Biegański z Ekspertcar.

Pamiętajmy, że w poszukiwaniach naszego wymarzonego auta specjaliści podróżują po całej Polsce. Co więcej, jeżeli chcemy – my też możemy jechać obejrzeć dany samochód.

Menu