Rekomendacje

Decyzje, a zwłaszcza te trudniejsze, łatwiej jest podejmować, kiedy poznamy opinię kogoś, kto już podobny wybór ma za sobą i podzieli się cenną refleksją. O decyzjach wiemy wiele, gdyż misją naszej firmy jest pomoc w podejmowaniu tych najtrafniejszych. Kupno używanego samochodu, kupno nowego samochodu to nie jednorazowa czynność, ale skoplikowane przedsięwzięcie. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami osób, którym już w tym przedsięwzięciu pomogliśmy – to oni powiedzą Wam najwięcej na temat naszej pracy. Cały czas czekamy na Wasze opinie. Jesteśmy wdzięczni za każdą z nich, ponieważ wiemy wtedy, co robimy dobrze i co możemy robić jeszcze lepiej.

Dodaj wpis

 
 

Warning: This form can only be used if JavaScript is enabled in your browser.

 

 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony. Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 91.134.248.235.
Wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po zaakceptowaniu.
275 wpisów.

Jakub
79.191.64.**
Firma EkspertCar kolejny raz wykazała się pełnym profesjonalizmem przy znalezieniu oraz sprawdzeniu drugiego już auta.
Pomimo nietypowego zlecenia, ponownie pozytywnie zostałem zaskoczony czasem obsługi zlecenia oraz jakością sprawdzenia samochodu.

Kontakt przedstawicieli firmy również jest na najwyższym poziomie jak i na każdym etapie - wszystkie szczegóły są omawiane gdy występuję taka potrzeba. Dodatkowo do samej ekspertyzy po raz kolejny otrzymaliśmy zalecenia co do utrzymania oraz przedłużenia żywotności auta.

Przy współpracy z firmą EkspertCar okazało się, że brak czasu spowodowany prowadzeniem firmy oraz "odległość" w przypadku zakupu samochodu schodzi na drugi plan. Samochód został zakupiony niemalże zdalnie, osobiście zostało go potwierdzić i odebrać.

Z czystym sumieniem polecam firmę EkspertCar - ludzi pełnych profesjonalizmu oraz pasji.

Mateusz
*a**:a***:****:****:cca*:****:*b*:***c
Odbiór w sierpniu nowej toyoty. Mimo problemów z przedstawicielem dealera udało się sprawdzić samochód. Okazało się, że EkspertCar zajął się nie tylko sprawdzeniem ale również rozmową z tym trudnym przypadkiem. Oczywiście skutecznie! Sam raport bardzo dokładny i mimo, że żadnych poważnych defektów nie było to i tak nie żałuję bo jestem pewien, że otrzymałem dokładnie to co zamówiłem bez żadnych nawet najdrobniejszych skaz. Współpraca pełna profesjonalizmu i traktowanie klienta jak “premium” czego rzadko obecnie się doświadcza. Polecam współpracę
Krzysztof
94.254.169.**
Ze względu na odległość, brak czasu, zdecydowałem się zlecić firmie ekspertcar sprawdzenie samochodu. Zlecenie wykonano bardzo szybko, z precyzyjną dokładnością, ponad 300 zdjęć, sprawdzono pod każdym względem, od małej ryski, przetarcia skóry, po błędy czy przecieki i procentowe zużycia klocków hamulcowych czy amortyzatorów.
Dzięki opinii expertow którzy sprawdzali samochód 4 godziny, raport dał mi podstawę do negocjacji, zaoszczędziłem czas a pieniądze które zainwestowałem w sprawdzenie, zwróciły mi się czterokrotnie. Szczerze polecam.
Tomasz
*a**:f**:c**:**c*:c*f*:b*a*:**bf:bde*
Mój ojciec 12lat temu odbierał samochód z salonu. Po kilku latach okazało się, że tył był malowany. Z tego powodu wolałem sprawdzić swój samochód przed zakupem. Na szczęście w moim aucie nie było nieprawidłowości.
W moim przypadku przegląd wykonano już po około 3 dniach od zamówieniu. Po opłaceniu zlecenia firma sprawdza samochód, robi masę zdjęć, a następnego dnia można (za dodatkową opłatą) omówić telefonicznie wyniki raportu. Dodatkowo dostałem parę rad odnośnie zabezpieczenia i użytkowania samochodu.
Grzegorz
79.191.161.***
Stojąc przed wyzwaniem, jakim jest zakup auta rodzinnego (Peugeot 508 RXH 2.0 BlueHDI 2018r.), bardzo istotnym kryterium był dla mnie stan techniczny, który w oczywisty sposób przekłada się na bezpieczeństwo i komfort bliskich. Dlatego też, postanowiłem zwrócić się po pomoc do EkspertCar. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji współpracować, dlatego też do całego procesu podchodziłem z pewną rezerwą, biorąc pod uwagę koszt i późniejszy wpływ weryfikacji na moją ostateczną decyzję.

Wydatek okazał się jednak w pełni uzasadniony. Ekipa w bardzo drobiazgowy sposób zweryfikowała prawie każdy centymetr auta, zaś efekty przedstawiła w szczegółowym raporcie opatrzonym komentarzami oraz 240 zdjęciami. Zwieńczeniem współpracy była długa rozmowa, podczas której w wyczerpujący sposób omówiliśmy wszelkie wnioski płynące z raportu.

Ostatecznie zakup samochodu nie doszedł do skutku. Dzięki otrzymanej szczegółowej wiedzy na temat auta, mogłem podjąć świadomą decyzję, która uchroniła mnie przed perspektywą wydatku 10-15kPLN na doprowadzenie samochodu do stanu oczekiwanego.

Bardzo dziękuję i życzę wytrwałości w postawie i podejściu do klienta.

Maciej
46.22.166.**
Kupując nowy samochód prosto z salonu, wielu ludziom może wydawać się, że ekspertyza techniczna nie jest potrzebna. Jednak ja postanowiłem pójść o krok dalej i zwróciłem się do firmy "Ekspert Cars". Ich profesjonalizm i drobiazgowość okazały się być nieocenione. Dzięki nim miałem pewność, że wszystkie aspekty mojego nowego pojazdu zostały dokładnie sprawdzone, co dało mi dodatkowy spokój ducha.

Choć samochód był nowy, "Ekspert Cars" przyjrzał się każdemu szczegółowi, upewniając się, że jest on w idealnym stanie i zgodny z obietnicami sprzedawcy. Ich podejście do klienta i zaangażowanie w to, co robią, sprawiły, że czułem się ważny i że moje bezpieczeństwo oraz satysfakcja były dla nich priorytetem.

Dziękuję zespołowi "Ekspert Cars" za wasze wsparcie podczas tej ważnej decyzji zakupowej. Z pewnością skorzystam z waszych usług w przyszłości i polecam każdemu, kto chce mieć pewność co do stanu technicznego swojego pojazdu, niezależnie od tego, czy jest on nowy czy używany.

Dziękuję za dawanie pewności i za wasze nieocenione usługi!

Fernando d.
5.173.10.*
Fast service implementation. I am very impressed with the accuracy. I will come back here for sure!
Piotr
89.187.229.**
Mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy EkspertCar. Dealer od początku utrudniał sprawdzenie auta przez firmę EkspertCar i nie chciał im udostępnić samochodu do sprawdzenia przez co musiałem być obecny przy sprawdzaniu auta i widziałem profesjonalizm oraz pieczołowitość, z jaką zostało sprawdzone moje auto. Nie mam wątpliwości, że nic nie umknęło ekspertowi sprawdzającemu auto.

Mimo trudnych warunków, w jakich zostało nam udostępnione auto, mianowicie na zewnątrz w 30-stopniowym upale na wjeździe do serwisu, gdzie co chwila jeździły inne auta, specjalista z EkspertCar znalazł wszystkie usterki. Początkowo dealer zarzekał się, że nie ma możliwości, aby cokolwiek zostało znalezione, kiedy została wykryta pierwsza usterka nie był skłonny do rekompensaty za uszkodzenia. Uszkodzenie było niewielkie i już miałem to zignorować, ale specjalista doradził mi nie tylko, jak w łatwy sposób mogę naprawić uszkodzenie, ale również jak rozmawiać z dealerem i co mogę wynegocjować.

Nawet kuriozalna sytuacja, gdy samochód utknął na podnośniku, nie powstrzymała specjalisty przed dokończeniem swojej pracy. Wszedł na drabinę i dokończył sprawdzanie wyposażenia w aucie na podnośniku. Gdybym tam nie był i tego nie zobaczył na własne oczy, nie uwierzyłbym, że coś takiego mogło mieć miejsce.

Specjalista również dał mi kilka cennych wskazówek, co mogę zrobić, aby chronić lakier oraz najbardziej narażone na uszkodzenia elementy, za co również jestem bardzo wdzięczny. Na pewno skorzystam z usług EkspertCar przy zakupie następnego auta, jak również będę polecał ich usługi swoim znajomym.

Piotr
83.24.176.***
Podejście firmy ekspertcar do klienta jest na najwyższym możliwy poziomie. Pomimo moich problemów z pierwszym salonem i koniecznością rezygnacji z zakupu, firma ekspertcar bez żadnych problemów przeniosła moje zlecenie na zakup kolejnego nowego samochodu. Jako osoba nie znająca się dobrze na motoryzacji sam fakt świadomości, że w aucie nie ma ukrytych wad jest już bezcenny. Specjaliście tworzącemu raport udało się znaleźć kilka mankamentów w NOWYM samochodzie dzięki czemu część z nich zostało usuniętych za darmo jeszcze przed odbiorem samochodu a za kilka kolejnych (praktycznie niewidocznych) dostałem rabat w kwocie większej niż koszt sprawdzenia auta przez firmę ekspertcar. Można więc powiedzieć że korzystając z jej usług można zarobić nie tylko pieniądze ale i czas w razie poważniejszych usterek, które nie zostałyby wykryte przed odbiorem.
Ela
5.173.137.***
Zakup auta z Firmą EKSPERTCAR był najlepszy, najszybszy, najbardziej profesjonalny i mega pozytywny. Pan Łukasz dokładnie słucha potrzeb klienta (to podpowiedź dla takich jak ja – niezdecydowanych co do marki i modelu samochodu, ale zdecydowanych co do funkcji jakie powinno spełniać auto). W moim przypadku „uszył” auto na moją miarę! Auto nie tylko spełnia moje oczekiwania, a wręcz zaskakuje mnie pozytywnie każdego dnia. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy począwszy od przyjęcia zamówienia aż na realizacji kończąc (a nawet więcej - także i po). Szybkość, a przede wszystkim jakość i profesjonalizm Pana Łukasza jest godny polecenia. Rzetelność i szczegółowość raportu z oględzin samochodu rozwiało jakiekolwiek wątpliwości, dlatego też od momentu zobaczenia auta do odjechania nim minęły tylko 2 dni! (i to tylko dlatego, bo auto pokazane w piątek o godzinie 15:30 a weekend rządz się swoimi prawami).
Podsumowując: mega polecam, pełen profesjonalizm w swoim fachu i obsłudze klienta.
RobertJ
37.30.115.***
Hej,
firma znaleziona w internecie. Na początku miałem wątpliwości ale zaryzykowałem. Szybka reakcja, super czytelny i wiarygodny raport z bardzo dużą ilością zdjęć. Duża pomoc w podjęciu decyzji i ewentualnych negocjacjach ze Sprzedającym.
Kuba
*a**:f**:****:*c**:bdb*:**c*:*bff:**d*
Firmę znalazłem w internecie i to był strzał w 10.
Nowe Volvo XC60 odbierane "na szybko" z salonu.
Pan Łukasz ogarnął temat od początku do końca. Na początku przejął ode mnie kontakt z dealerem w kwestii miejsca i odbioru pojazdu. Potem stawał na głowie żeby zrobić odbiór w terminie na którym mi zależało. Raport dostałem w dniu odbioru chwilę przed północą. Ekspert zwrócił uwagę na mnóstwo szczegółów których sam na pewno bym nie dostrzegł (zarysowania, ślady kleju, jakość montażu).
Podsumowując: pełen profesjonalizm, doskonały kontakt, nastawienie na pomoc klientowi.
Bardzo polecam.
Paweł
188.114.75.***
Na początku kwietnia zleciłem firmie Ekspertcar oględziny nowej Toyoty Corolli. Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem działania tej firmy na każdym etapie realizacji zlecenia! Bardzo szczegółowa ekspertyza została wykonana profesjonalnie i w terminie na którym mi zależało. Obszerny raport z oględzin został przygotowany w sposób przejżysty i czytelny, co było ważne dla mnie jako osoby średnio znającej się na motoryzacji. Wszystkie nawet najdrobniejsze zabrudzenia, ryski czy uszkodzenia mogłem obejżeć na wysokiej jakości zdjęciach. Ponadto wszystko zostało omówione podczas rozmowy telefonicznej z przedstawicielem firmy. Dzięki firmie Ekspertcar odebrałem samochód idealnie przygotowany do wydania przez pracowników salonu, którym przekazano uwagi jeszcze podczas oględzin. Ponadto za niektóre drobne uszkodzenia, z usunięcia których zrezygnowałem, otrzymałem od salonu dobry rabat na zakup dodatkowego wyposażenia. Usługi firmy Ekspertcar nie tylko mi się opłaciły, lecz także dały mi pewność posiadania i użytkowania sprawnego i pełnowartościowego samochodu. Gorąco polecam wszystkim!
Michał
88.156.214.**
Drugi raz, po 4 latach, skorzystałem z usług Ekspertcar. Przy poprzednim samochodzie poza wskazanymi w ramach oględzin usterkami nic większego nie musiałem naprawiać i tak samochód pojeździł mi bez problemu te kilka lat, bez jakiś większych niespodzianek. Mam nadzieję, że po tegorocznym zakupie będzie tak samo. Bez wahania mogę polecić usługi Zespołu Ekspertcar.
Maciej
*a**:a**a:****:dd**:****:c**b:*c*e:****
Pewnie zabrzmię podobnie do innych wpisów ale u nas sprzedawca auta również się śmiał, że "jeszcze nikt tak dokładnie nie sprawdzał samochodu". Pan się śmiał, że musi do kościoła jechać a fachowiec miał jeszcze 1.5 h roboty : )

Skorzystałem na próbę z usług firmy, ponieważ na samochodach nie znam się absolutnie i tylko się denerwowałem przeglądając samemu tonę ofert i odkrywając ile tak naprawdę jeszcze nie wiem.

Wszystko udało się bez najmniejszego problemu. Auto zakupione już po 1 przesłanej ofercie i bardzo szczegółowym raporcie, który dostałem ekspresowo, bo tego samego dnia. Cały proces zajął około 2 miesiące, co tylko pokazuje, że Panowie nie wysyłają byle czego i robią jeszcze tzw. pre-checks i sprawdzają czy dana oferta w ogóle nadaje się do wysłania.

Wygląda na to, że oferty również są poszukiwane w sprawdzonych komisach, wspomniany wyżej sprzedawca niczego nie ukrywał ani nie kręcił, do wspomnianego kościoła pojechał i zostawił samochód i kluczyki ze specjalistą EkspertCar bez żadnego problemu.

Na pewno będę polecać firmę znajomym i rodzinie. Dziękuję za spokój ducha i zaoszczędzony czas i nerwy!

Daniel
91.145.142.***
Jak to powiedział handlarz 'nikt tak dokładnie nie sprawdzi Ci samochodu jak Ekspertcar'. Kompleksowe i profesjonalne sprawdzenie pojazdu, warte swojej ceny. Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym !
Dominika
85.193.224.***
To już drugi samochód w mojej rodzinie od Ekspertcar. Bardziej fachowej pomocy nie mogłam sobie wymarzyć. Wszystko na najwyższym poziomie. Łukasz to profesjonalista jakich mało i jestem mu prze wdzięczna za jego fachową rękę. Z czystym sumieniem polecam Ekspertcar!
Bartek
80.238.117.**
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy Ekspertcar, która dokładnie i szczegółowo przebadała samochód Cupra Formentor przed moim zakupem. Po ekspertyzie zadzwonił do mnie Pan Łukasz, który w bardzo profesjonalny i skrupulatny sposób omówił ze mną każdą wadę/usterkę/zarysowanie. Pan Łukasz odpowiedział na wszystkie moje pytania, co finalnie pozwoliło mi na dokonanie świadomej decyzji o zakupie tego auta.

Dzięki szczegółowej analizie samochodu, firma była w stanie wykryć wszelkie potencjalne problemy i wady, co pozwoliło mi na negocjowanie lepszej ceny i uzyskanie gwarancji na naprawę usterek, które mogą pojawić się w przyszłości.

Jestem bardzo zadowolony z ich usług i polecam tę firmę każdemu, kto szuka pomocy w zakupie samochodu. Ich dokładność, profesjonalizm i skrupulatność na pewno zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Iwona
188.146.127.**
Fantastyczny kontakt, profesjonala obsługa, bardzo szybkie wykonanie zleconej usługi. Raport z badania robi naprawdę wrażenie, ponieważ jest szczegółowy i zawiera wiele zdjęć. Po oględzinach auta jest jeszcze rozmowa telefoniczna, która rozwiewa wszelkie wątpliwości. Polecam zarówno w przypdku zakupu nowego auta w salonie jak i samochodu używanego. Dobrze wydane pieniądze.
Michał
*a**:a***:e***:****:c***:*ba*:***d:**c*
Fachowa pomoc super kontakt telefoniczny raporty wykonywane w ekspresowym tempie. Rynek aut używanych w Polsce to pole minowe ale przy saperach z EksperCar nie ma strachu. Na kolejne zakupy napewno wrócę i polecam wszystkim! Jeszcze raz Dzięki i Pozdrawiam. Rekordzista 🙂
Filip
*a**:bac*:*f*f:****::*d*:**
Panowie z EkspertCar pomogli mi w zakupie BMW. Z mojej perspektywy, bedac motoryzacyjnym pedantem, wszystko przebiegło wzorowo! Otrzymany raport byl bardzo obszerny, opatrzony konkretnymi komentarzami. Kontakt z Biurem rowniez oceniam wzorowo! Jestem bardzo pozytywnie zaskocozny - dzieki Panom oszczedzilem swoje czas…a i pieniadze bo dzieki znalezionym drobnym „mankamentom” udalo mi sie wynegocjowac dodatkowe uslugi do odbieranego auta! Bardzo, bardzo polecam!!
Marcin
185.135.193.***
Sprawdzana była nowa Kia Procced GT w ramach pakietu LuxNewCar. Raport bardzo obszerny i szczegółowy. Pełno zdjęć ze wszystkich możliwych ujęć (włacznie z widokiem "od dołu"). Wszystkie uwagi dotyczące auta zostały jasno i czytelnie omówione zarwno w raporcie jak i podczas rozmowy telefonicznej. Nawet drobnostki którymi nie warto się przejmować były wyszczególnione i omówione w rozmowie ze sprawdzającym. Znalezione zostały nawet najdrobniejsze ryski i zabrudznia na lakierze. Rzeczy które wymagały poprawek od razu zostały zgłoszone i poprawione w ASO. Dzięki sprawdzeniu i informacjach jakie uzyskałem od Ekspertcar czuję spokój przy zakupie auta. Polecam
Maria
*a**:f**:c**:bcb*:**d*:bd**:efdd:b*cc
Witam i pozdrawiam Ekspertcar.Ciesze się, że skorzystałam usług tej firmy i wszystkim będę polecać jej usługi. Długo szukalam samochodu.Gdy dowiedzialam się o tej firmie z polecenia znajomej, długo się nie wahałam aby zadzwonić i nie żałuję. Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za ekspresowane wyszukanie i sprawdzenie auta . Pełen profesjonalizm, ogromną wiedza. Po oględzinach samochodu dostałam odpowiedź na wszystkie pytania oraz że jest bezwypadkowy i godny polecenia .Kupiłam. Dziękuję i serdecznie polecam usługi Ekspertcar Maria
Aneta
188.146.192.**
Mogę spokojnie polecić firmę. Kupowałam nowe auto i na początku dodatkowe sprawdzenie auta poza mną wydawało się zbędne, ale po przejrzeniu opinii, artykułów o sytuacjach z jakimi musieli się zmierzyć inni postanowiłam zlecić to komuś, kto się na tym zna lepiej niż ja. Ostatecznie wybrałam firmę Ekspertcar - usługa wykonana szybko i w ustalonym czasie (zależało mi na konkretnym terminie), bez angażowania mojego czasu, kontrola odbyła się bez mojego udziału z szczegółową informacją zwrotną (wiele elementów sprawdzono, sama bym tego z pewnością nie zrobiła i na potwierdzenie zdjęcia). Za niewielką opłatą dodatkową można skorzystać z usługi omówienia wyników kontroli. Bardzo polecam tą opcję - poświęcono mi więcej czasu niż jest założone, dostałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, podpowiedzi jak mam rozmawiać o drobnych usterkach z dealerem i jak sprawdzić ich usunięcie i co należy wpisać do protokołu odbioru auta żeby nie mieć później problemów. Dodatkowo podpowiedzi/ zalecenia co należałoby zrobić jeszcze z autem żeby wydłużyć czas eksploatacji i zachować jak najdłużej należyty wygląd elementów zewnętrznych i wewnętrznych (zalecenia w pełni pokryły się z tymi na które sama zwróciłam już uwagę w odniesieniu do tego jak wygląda obecnie rynek nowych samochodów , ale i coś więcej w temacie). Profesjonalizm, rzeczowość, szybkość wykonania usługi i otwartość na klienta. Pod tymi stwierdzeniami mogę się podpisać oceniając efekty realizacji zlecenia.
Artur
46.215.4.***
Pod koniec maja 2022r. zamówiłem w salonie Toyotę Highlander . Termin odbioru samochodu wyznaczony został na początek września, jednak ostatecznie samochód odebrałem na początku stycznia 2023 r. Oczekując na wymarzony samochód z podpowiedzi przyjaciela zdecydowałem się odebrać samochód z salonu po dokonaniu jego oględzin przez fachowców z firmy EkspertCar. Najkrócej jak tylko się da stwierdzę, że podjęcie decyzji o zleceniu firmie EkspertCar oględzin nowego, salonowego pojazdu okazało się strzałem w dziesiątkę. Fachowość, profesjonalizm, szybkość działania, komunikatywność to wartości jakie należy przypisać wszystkim członkom zespołu realizującym moje zlecenie. Bardzo rzeczowy raport z wykonanych oględzin wraz z dołączoną dokumentacją fotograficzną umożliwił mi na ustalenie z dealerem warunków odbioru nowego samochodu z salonu, który (może trudno niektórym osobom będzie w to uwierzyć) nie był pozbawiony drobnych uszkodzeń (okiem klienta niemal nie zauważalnych). Finalnie oględziny umożliwiły mi wynegocjowanie u dealera korzystnych warunków na serwis oraz uzyskanie rabatów na dokupowane akcesoria. Jestem bardzo zadowolony z oględzin rzeczoznawców z EkspertCar i osobiście będę taką usługę rekomendował znajomym.
Menu