Ekspert radzi

Porsche 911

Porsche 911 Turbo S

Porsche 911 model , który od lat zadziwia swoim eleganckim sportowym wyglądem, przyjemnością z jazdy, wzór dla innych doczekał się już swojej siódmej odsłony. Najnowsza Carrera Turbo  S nie tylko pięknie jeździ i wygląda, lecz i pięknie kosztuje ale nie o cenie tu dyskutujemy lecz o przyjemnościach.

911 stanie się twoim przyjacielem, przeżyjesz z nim chwile które na długo pozostaną w pamięci, będziesz poszukiwał zakrętów żeby podnieść swój poziom adrenaliny. Nadwozie pojazdu jest tak charakterystyczne, że każdy kto stanie obok na światłach wie z kim ma doczynienia.

Model wyposażony jest w bardzo wygodne sportowe fotele

Z tyłu dla pasażerów jest mniej miejsca ale przecież trudno mieć tu pretensje skoro jest to rasowe auto sportowe. Układ wszystkich przełączników i przycisków szybko możemy przyswoić, stacyjka usytuowana została z lewej strony kierownicy.

Carrera S to bardzo szybka maszyna która ma pod maską 3.8 litrowego boksera o mocy 400km i tylko 6 cylindrów brzmienie tego motoru jest naprawdę imponujące. Gdy wybierzemy się na przejażdżkę poznamy jego prawdziwe oblicze, nie ma tu mowy o spokojnej jeździe do pierwszej setki rozpędzimy się w 4.1sekundy.

Potężna moc pozwala nam na bardzo dużo lecz bez elektronicznych systemów zwykły kierowca nie dał by sobie rady. Gdy włączymy Sportowy tryb Porsche sport plus poczujemy na swoim ciele wszystkie 400 koni, które wraz z adrenaliną dają efekt uzależniający i nie chce się wysiadać z samochodu.

Trudno uwierzyć, że producent w 2017r planuje wprowadzić wersje z napędem hybrydowym ale będzie to na pewno interesujący egzemplarz. Styl i przyjemność jazdy musi kosztować za 911 Carrera Turbo S trzeba zapłacić około 200tys Euro.

Menu