Ekspert radzi

Sprawdzenie samochodu na odległość

Sprawdzenie samochodu na odległość – to prostsze niż myślisz

Planujesz kupno samochodu. To proste, że chciałbyś trafić na idealny egzemplarz na rynku lokalnym, ale jeśli znajdziesz upragniony model w znacznie niższej cenie, ale 500 km od Twojego miejsca zamieszkania, nie zbagatelizujesz oferty tylko ze względu na odległość. Koszty dojazdu i powrotu nie są na tyle duże, żeby mówić tu o nieopłacalności oferty. Co natomiast, jeśli po oględzinach auto nie spełni Twoich oczekiwań? Tracisz czas i pieniądze.

Sprawdzanie samochodów na odległość dostępne w ofercie EkspertCar

EkspertCar to odpowiedź na ryzyko, jakie niesie ze sobą kupno używanego auta na odległość. Bo tak naprawdę nie wiesz, na co się decydujesz, znasz treść ogłoszenia i być może rozmawiałeś ze sprzedawcą. To zdecydowanie za mało. Samodzielne sprawdzanie auta na odległość niesie ze sobą duże ryzyko. A najgorsze, jeśli zdecydujesz się na zakup tylko ze względu na czas i pieniądze, które przeznaczyłeś na podróż.

Oferta EkspertCar to rozwiązanie Twojego problemu. Po prostu zlecasz nam sprawdzenie konkretnego auta, podajesz lokalizację i czekasz na wykonanie usługi. Przygotowujemy dla Ciebie pełny raport o stanie auta, oparty na kompleksowym badaniu. Nie tracisz środków na podróż. Otrzymujesz od nas wyczerpującą opinię i dopiero wtedy podejmujesz decyzję.

Łatwiej, szybciej, bliżej – pozwól sobie na komfort w poszukiwaniu auta

Sprawdzenie samochodu na odległość jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Wszystkie szczegóły oferty znajdziesz na naszej stronie internetowej, a na najczęstsze pytania odpowiadamy w naszym FAQ, telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Wystarczy że powiesz, jakim autem chcesz teraz jeździć – my zajmiemy się resztą.

Przeczytaj również: Co zrobi dla Ciebie firma sprawdzająca samochody

Menu