Ekspert radzi

Pomoc w zakupie samochodu

Skuteczna pomoc w zakupie samochodu – dla nas to proste

Po latach istnienia i działania na rynku kupna i sprzedaży aut używanych możemy powiedzieć jedno – znamy bardzo niewiele osób, które nie potrzebują pomocy w zakupie samochodu. Głównie są to ludzie, którzy pracują już bardzo długo w branży motoryzacyjnej i zwyczajnie znają się na rzeczy. Większość z nas, kupując używany samochód, potrzebuje profesjonalnego wsparcia.

Jaką pomoc mogę otrzymać w firmie EkspertCar?

Pomagamy od samego początku, już od chwili, kiedy wiesz, że chcesz mieć nowe auto, ale nie zacząłeś jeszcze przeglądać ogłoszeń motoryzacyjnych. Te pierwsze decyzje bywają naprawdę trudne – my jesteśmy w stanie na podstawie Twych sugestii wybrać nie tylko markę i model, ale i najlepszy rocznik.

Jeśli natomiast masz już wybrane ogłoszenia, weryfikujemy je w Twoim imieniu i odsiewamy te, które są oczywistą stratą czasu. Kiedy już wspólnie ustalimy konkretny samochód (lub samochody) do sprawdzenia, przeprowadzamy profesjonalne oględziny, testujemy i diagnozujemy, aby wykryć wszystkie możliwe usterki czy wady.

Uczestniczymy również w negocjacjach cenowych i często udaje nam się znacznie obniżyć cenę auta. Konkretne formy pomocy w zakupie samochodu znajdziesz opisane szczegółowo w naszym cenniku.

Pomoc w zakupie samochodu? Nie proś sąsiada, zdaj się na EkspertCar

Korzystając z naszej oferty masz pewność, że powierzasz sprawę zakupu swego nowego auta zawodowcom, którzy nie tylko znają się na mechanice i cenach aut, ale potrafią również zweryfikować wiarygodność ogłoszeń, a nawet takie fakty jak cofnięty licznik czy ukryta pod grubą warstwą lakieru „bezwypadkowość”. Warto zatem zdać się na profesjonalizm i obiektywną ocenę, a na szczęście liczyć co najwyżej w totolotku.

Menu