Ekspert radzi

Samochód z Master1, Carnext, PKO, MLeasing? Sprawdź auto

Rozważasz kupno auta poleasingowego? Zastanawiasz się, czy zakup czterech kółek po leasingu albo wynajmie długoterminowym może być pewną inwestycją?
Firmy sprzedające samochody po leasingu kuszą klientów przyjaznym podejściem i sporą ofertą aut, którą przedstawiają bardzo ogólnikowo. Nasze zdanie w kwestii kupna samochodu pozostaje bez zmian. Zanim podejmiesz decyzję o kupnie pojazdu, koniecznie sprawdź auto! Zapoznaj się przed tym ze szczegółowym raportem z oględzin wykonanym przez EkspertCar, żeby nie umknęła Ci żadna ważna informacja!

Kupno auta poleasingowego – gdzie najlepiej?

Przeglądając oferty sprzedaży aut poleasingowych w sieci, trafisz na wiele specjalizujących się w tym firm. Na pewno zapoznałeś się już z propozycjami Carnext, Master 1, Alphabet, Arval, Pkoleasing, Mleasing, Carfleet czy BusinessLease. Przyciągają one klientów perspektywą zakupu samochodów od pierwszego właściciela z udokumentowaną historią napraw i gwarancją prawdziwego przebiegu. Do tego oferują szeroki wachlarz marek, modeli i roczników. Możliwości wyboru są duże, więc nawet wymagające osoby mają szansę znaleźć auto dla siebie. Place z samochodami pokontraktowymi posiadają dużą ofertę aut w jednym miejscu. Z doświadczenia możemy jednak powiedzieć, że wśród nich można znaleźć pojazdy w różnym stanie z różną przeszłością. Większość z nich w mniejszym lub większym stopniu będzie trzeba doinwestować po zakupie.

Samochody po leasingu – na co zwrócić uwagę?

Czego jeszcze możemy się spodziewać, kupując auto z drugiej ręki? Nie każdy dba o auto pokontraktowe – po zakończeniu umowy klienci oddają samochody z różnymi uszkodzeniami. Firmy oferujące auta poleasingowe starają się naprawić we własnym zakresie najprostsze uszkodzenia, typu wgniotki czy odpryski. Dlatego po wystawieniu samochodu do sprzedaży, rzadko są skłonne do większych negocjacji cenowych z potencjalnym klientem.

Auta poleasingowe – czy warto?

Zatem czy zakup samochodu poleasingowego to dobry pomysł? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli myślisz o kupnie używanego pojazdu, możesz skusić się na research wśród ofert najczęściej polecanych firm oferujących auta po leasingu. Resztę zostaw nam. Na miejsce wyślemy eksperta, który gruntownie sprawdzi auto i odpowiednio przedstawi Ci jego plusy i minusy. Gdy już zapoznasz się z raportem przygotowanym przez naszych ekspertów i będziesz znał rzeczywisty stan samochodu, z łatwością podejmiesz decyzję – na pewno nie kupisz kota w worku.

A może po przeczytaniu tych informacji boisz się zakupu auta używanego? I rozważasz kupno nówki prosto z salonu, bo myślisz, że tam nie czeka Cię przykra niespodzianka? Musimy Cię rozczarować – niestety jesteś w błędzie. Także w nowych autach zdarzają się ukryte wady, o których nawet byś nie pomyślał. Pamiętaj,wskaż nam swój wymarzony samochód, a kwestię inspekcji auta przed kupnem zostaw nam – specjalistom z EkspertCar.

Jeżeli cenisz sobie wygodę oraz bezpieczeństwo transakcji i chcesz świadomie podjąć decyzję o kupnie samochodu poleasingowego, zleć nam sprawdzenie auta bez wychodzenia z domu!

Menu