Ekspert radzi

Pomoc w kupnie auta, Samochody poleasingowe, pokontraktowe

Samochody poleasingowe – inspekcja auta

Wybór używanego auta, które zasilało kiedyś firmową flotę, może przysporzyć problemów. Wielu kierowców rozważa kupno samochodu poleasingowego lub pokontraktowego, ale odstrasza ich to, co może kryć się pod maską. W województwie zachodniopomorskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim rynek byłych aut służbowych jest bardzo zróżnicowany. Jeżeli szukasz auta poleasingowego lub pokontraktowego i mieszkasz w Olsztynie, Gdańsku, Szczecinie, Koszalinie lub w innej miejscowości Polski, skontaktuj się z nami. Dokładnie sprawdzimy stan techniczny wskazanego przez Ciebie auta poleasingowego lub pokontraktowego. Z nami będziesz mieć pewność, że nie wybierzesz „zajechanego” modelu.

Samochody poleasingowe i pokontraktowe — zalety i wady

Używane auta firmowe od jakiegoś czasu cieszą się dużym powodzeniem wśród poszukujących czterech kółek z drugiej ręki. Kierowcy coraz częściej doceniają zalety samochodów po leasingu i kontrakcie. Przede wszystkim trudno trafić na egzemplarz z kręconym licznikiem. Auta te mają raczej przejrzystą historię serwisowania, którą możemy łatwo sprawdzić. Dzięki temu będziemy mieć pełny obraz napraw, którym wybrany samochód był poddany w leasingu lub na kontrakcie, i poznamy też wielkość tych szkód.

Auta poleasingowe i pokontraktowe mają jednak też swoje wady. Niestety nie dowiemy się, ilu kierowców prowadziło dany samochód i jaki był ich styl jazdy. Musimy mieć przy tym świadomość, że sposób prowadzenia auta ma duży wpływ na jego kondycję i zużycie części. Firmy często kupują samochody dla przedstawicieli handlowych, którzy pokonują długie trasy. Stąd możemy się spodziewać dużych przebiegów i przyspieszonego zużycia niektórych elementów w służbowych autach.

Oględziny aut poleasingowych i pokontraktowych — na terenie całej Polski

Kiedy możemy liczyć na udany zakup firmowego auta? Pomyślna transakcja zależy od szczegółowej inspekcji stanu samochodu poleasingowego lub pokontraktowego. Takie oględziny powinny być przeprowadzone przez doświadczonych ekspertów samochodowych. W firmie EkspertCar sprawdzamy, testujemy, negocjujemy i nie wierzymy w fałszywe zapewnienia sprzedawców. Dokładnie weryfikujemy stan samochodów poleasingowych i pokontraktowych.

Dojeżdżamy na miejsce postoju pojazdu w miejscowościach z województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, czy będzie to Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Olsztyn, Ostróda, Malbork, Mrągowo, Słupsk, Sopot, Stargard, Szczecin, Szczecinek czy Świnoujście. Jeżeli chcesz mieć pewność zakupu auta czy jest w dobrym stanie, napisz do nas lub zadzwoń.

Menu