Ekspert radzi

Pewne auta używane

Zakup kontrolowany z EkspertCar

Zastanawiałeś się jak kupić dobry samochód, nie mając odpowiedniej wiedzy w tym zakresie? Na rynku aż roi się od oszustów, a niekiedy nawet nowe samochody z salonów mają wady, o których nie wiesz i dowiesz się już za późno. Na szczęście EkspertCar jest firmą, dzięki której będziesz pewien, że samochód, który chcesz kupić jest w pełni sprawny i nie ma ukrytych wad. Jak to możliwe? Wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Wszystko bez wychodzenia z domu

Jeśli szukasz samochodu, to wiesz jak monotonne i męczące jest szukanie samochodu na własną rękę. Oglądanie go w ustalonym miejscu i dopytywanie się, czy na pewno nie ma jakichś ukrytych wad. Większość takich sytuacji nie kończy się zakupem samochodu, lecz jedynie dalszymi poszukiwaniami. Jeśli więc masz dosyć tego i chcesz wiedzieć, które oferty są rzetelne i warte Twojej uwagi, to powinieneś się zainteresować usługą EkspertCar. Żeby zlecić poszukiwanie wartościowego samochodu nie musisz wychodzić nawet z domu.

Zacznij od wejścia na naszą stronę internetową i skorzystaj z opcji szukam samochodu. Tam zaznacz wszystkie najważniejsze informacje co do tego, czego oczekujesz od samochodu. Przyjmujemy większość zleceń, jednak zdarzają się również takie, których nie możemy zrealizować. Powody są różne, niewłaściwie dobrany budżet, zainteresowanie Klienta autem z wadami fabrycznymi, przebieg nie adekwatny do budżetu. Elastyczne podejście Klienta/ki do zakupu usprawnia proces i czas realizacji zlecenia. Po przyjęciu i opłaceniu zlecenie trafia do działu wyszukiwania i weryfikacji pojazdów używanych.

Nasz dział poszukiwaczy dba o to, byś otrzymał oferty jak najszybciej i jak najlepiej dopasowane do twoich potrzeb. Często bywa, że wyselekcjonowanie i przesłanie jednorazowo 5 ofert jest trudne. Bardzo ważne dla klienta jest to, że nasi pracownicy skrupulatnie weryfikują oferty, odrzucają miejsca wpisane na naszą czarną listę. Zyskujesz pewność, że wszystkie propozycje samochodów przesłane do Ciebie zostały odpowiednio zweryfikowane na takim poziomie, jaki jest możliwy. Propozycje samochodów, które otrzymasz w e-mailu szybko się sprzedają, więc nie czekaj  z decyzją do ostatniej chwili. Jeśli już zaakceptujesz którąś z nich, nasz ekspert skrupulatnie przebada samochód pakietem, który wybierzesz.

Dopiero po badaniach auta można mieć 100% pewności, w jakim jest stanie. Dostaniesz pełen raport z przeglądu, zawierający dokładny opis uszkodzeń, potwierdzenie bezwypadkowości oraz szczegółowe zdjęcia, na których dokładnie widać wszystkie ewentualne mankamenty, które posiada samochód.

Decyduję się na zakup samochodu – co teraz?

Jeśli dowiedziałeś się już wszystkiego na temat danej oferty i samochód dostał zielone światło, wówczas możesz zdecydować się na jego zakup. Procedury zakupu auta odbywają się już bez obecności eksperta, jednak jeśli potrzebujesz jakichś wskazówek co do tego, jak wygląda procedura zakupu, to możesz na nas liczyć. W ostatnim kroku wejdź do zakładki rekomendacje i podziel się cenną opinią dotyczącą naszej usługi.

Menu