Ekspert radzi

Samochód na zamówienie

Samochody na zamówienie – kup auto na miarę

Kupno nowego auta to nie szybki zakup ulubionej kawy na stacji benzynowej. To raczej mozolny proces, w trakcie którego musisz zrobić wszystko, żeby się nie sparzyć. Na szczęście dzięki naszym usługom nie musisz być wytrawnym smakoszem, żeby dostać dokładnie to, czego potrzebujesz. Auto na zamówienie? Proszę bardzo. Podaj nam swoje wytyczne, a my znajdziemy idealny samochód dla Ciebie. Podpowiemy też, z czym może się wiązać nierozważne sprowadzanie aut na zamówienie.

Samochody na zamówienie – lepsza opcja dla Twojego portfela

Samochody na zamówienie jak garnitury szyte na miarę? Dlaczego by nie? Skorzystanie z usług profesjonalnego doradcy samochodowego to całkiem nowe podejście do problemu (tak – problemu) zakupu auta. Nie musisz już prosić o pomoc znajomego fachowca ani szwagra, którego wiedza motoryzacyjna sprowadza się do utrzymywania towarzyskich kontaktów z kolegą ze szkolnej ławki, który akurat jest domorosłym mechanikiem samochodowym. Dzięki EkspertCar wybierzesz i kupisz samochód, który Ci się spodoba, a który ma jedną niezaprzeczalnie pozytywną cechę – jest wart swojej ceny (którą i tak pomożemy Ci obniżyć).

Auto na zamówienie – jak to działa?

Zasada działania naszej firmy jest prosta. Można powiedzieć, że sprowadzamy samochody na zamówienie. Ty zgłaszasz nam swoje preferencje, a my szukamy auta, które będzie spełniało Twoje wymagania. Samochód na zamówienie w zasięgu Twojej ręki to tak naprawę kilka prostych kroków. Zlecasz nam poszukiwania swojego wymarzonego auta lub przedstawiasz znalezione przez siebie propozycje, a my robimy całą resztę. Weryfikujemy telefonicznie zgłoszenie, umawiamy się ze sprzedającym na oględziny, po czym Twoje wybrane auto przechodzi gruntowne badanie i testy. Wykonujemy szczegółowe oględziny samochodów krajowych i sprowadzanych z zagranicy. Po takiej inspekcji jesteśmy w stanie powiedzieć ci, czy:

  • auto uczestniczyło w wypadku i jakie ma uszkodzenia
  • czy posiada usterki, wycieki, zapocenia
  • czym będzie trzeba się zająć w samochodzie po jego zakupie.

Po zapoznaniu się z informacjami od naszych auto expertów będziesz już wiedział, czy chcesz kupić wybrane cztery kółka czy może nie spełniają one twoich oczekiwań. Naszą ocenę sprawdzanego auta na zamówienie popieramy szczegółowym raportem z oględzin i dokumentacją zdjęciową. Nie musisz więc być na miejscu i z nami oglądać upatrzony samochód. Na testy dojedziemy do miast takich jak Warszawa, Białystok czy każdej innej miejscowości. Ty możesz siedzieć wygodnie w fotelu i czekać na wyniki naszej ekspertyzy.

Sprowadzanie aut na zamówienie – czy warto?

Byliśmy w wielu miejscach, oglądaliśmy mnóstwo sprowadzonych samochodów i dzięki temu możemy podzielić się z tobą naszym doświadczeniem. Które auto używane będzie lepsze – to sprowadzane z zagranicy czy krajowe, od pierwszego właściciela? Na postawie wszystkich inspekcji, które przeprowadziliśmy, możemy przechylić szalę na korzyść aut użytkowanych i kupowanych w Polsce. Auta na polskim rynku są coraz lepiej wyposażane i sprzedawane w całkiem dobrym stanie, bez ogromnych przebiegów. Cały czas są jednak zwolennicy aut sprowadzanych z zachodu. Z których krajów warto zatem sprowadzić samochód na zamówienie?

Auto na zamówienie

Sprowadzanie samochodów na zamówienie – auta z Europy

Utarło się, że nasi zachodni sąsiedzi mają bardzo dobre i tanie samochody. Sprowadzanie aut z Niemiec na zamówienie było w Polsce kiedyś bardzo popularne. Obecnie nasi kierowcy poszukują również samochodów używanych ze Szwajcarii i Francji, oczekując dobrych i tanich egzemplarzy z małym przebiegiem. Z którego europejskiego kraju opłaca się sprowadzić auto? Jeżeli marzysz o połączeniu 3 najczęściej pożądanych cech, może być trudno. Niska cena, dobry stan techniczny i mało kilometrów na liczniku bez kręcenia – to raczej niewiarygodne połączenie. Niemieckie autostrady są w świetnym stanie i tamtejsze auta pokonują nimi rocznie tysiące kilometrów. Pojazdy sprowadzane z Francji i Szwajcarii to zaś często auta powypadkowe. Mogą kusić ceną, ale ich stan techniczny pozostawia wiele do życzenia. Lepiej nie ryzykować.

Auta z USA Warszawa, Kraków, Białystok –czym amerykańskie pojazdy kuszą Polaków?

Samochody ze Stanów Zjednoczonych mogą wydawać się ciekawe, atrakcyjnie wyposażone i rzadko spotykane na naszych drogach. Z zainteresowania i niewiedzy polskich kierowców czerpią firmy sprowadzające na zamówienie auta z USA na teren naszego kraju. Nawet 99% amerykańskich samochodów używanych, które trafiają na nasz rynek, to egzemplarze powypadkowe. Co więcej, często nie przeszły drobnych kolizji, tylko poważne wypadki i w USA były skierowane do kasacji. Przez tamtejszych „specjalistów” są w bardzo oszczędny sposób „naprawiane” i szykowane do sprzedaży. Dzięki przeróżnym zabiegom ostatecznie wyglądają bezpiecznie i interesująco. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna, a na nieuczciwe zagrania nabrało się już wiele osób, które postawiły na sprowadzanie aut na zamówienie z USA.

Chciałbym zamówić auto na miarę – gdzie się udać?

Prawidłowa odpowiedź brzmi – do uczciwych i rzetelnych specjalistów, którzy sprawdzą twoje auto na zamówienie szczegółowo krok po kroku. Fachowcy z firmy Ekspertcar zweryfikowali ogromną liczbę ogłoszeń o sprzedaży samochodów z miejsc z całej Polski (Warszawa, Białystok i inne miasta). Odwiedziliśmy większość komisów w kraju i dzięki naszej bezstronności i rzeczowości wiemy, do których z nich nie warto zaglądać, z które wręcz trzeba omijać szerokim łukiem. Właściciele takich miejsc przekonali się już, że w swojej ocenie stanu używanych aut jesteśmy obiektywni i mamy wysokie kompetencje. Z tego powodu do części komisów nasi eksperci nie mają już wstępu, gdyż wykrywali w nich różne nieprawidłowości, a nie wszystkim się to podoba. Jeśli więc skorzystasz z naszych usług przy poszukiwaniu auta na zamówienie, zyskasz już na starcie. Pracownicy naszego działu zajmującego się wyszukiwaniem samochodów, pomijają niepewne miejsca i jak optymalnie dopasowują swoje propozycje do wskazań klienta.

W Polsce jest wiele firm, które zajmują się sprowadzaniem samochodów. Większość z nich dla większego zysku kręci liczniki albo sprzedaje pojazdy powypadkowe. A chyba nie takie auto na zamówienie by cię interesowało? Z pomocą naszej firmy znajdziesz swój nowy samochód szybciej, niż myślisz – a co najważniejsze, nie musisz wcale być ekspertem w dziedzinie motoryzacji. Wszystko zrobimy za ciebie. A jeśli interesuje Cię sprowadzanie aut na zamówienie, obejrzymy i przetestujemy dla Ciebie również egzemplarz z zagranicy. Zapraszamy do kontaktu.

Menu