Leasing samochodu

Pomoc w uzyskaniu leasingu

Masz firmę. Potrzebujesz samochodu. Pierwszego lub kolejnego, jednego lub pięciu – nieważne. Żeby mieć pewność, co kupujesz, sprawdziłeś z nami wybrany egzemplarz. Czas na finansowanie. Już od lat najpopularniejszy w firmach jest leasing. Niestety, ale popularne jest też nabijanie klienta w przysłowiową butelkę przez nie do końca uczciwe firmy leasingowe.

Pułapki złego leasingu

Największym problemem w leasingu jest wybór takiego, który pozwoli Ci odnieść odczuwalne korzyści z tej formy finansowania. Firmy leasingowe i pośrednictwa leasingowego kuszą „najlepszymi ofertami” i oferują „niespotykane promocje”. Nie trzeba być geniuszem marketingu, żeby wiedzieć, że nie liczy się to, co na billboardzie reklamowym, ale to, co drobnym maczkiem zapisane jest niezrozumiałym dla większości językiem w umowie leasingowej.

A zapisy są różne i często bardzo pomysłowe. Towarzystwa leasingowe, które kuszą niskimi ratami, zazwyczaj odbijają to sobie dodatkowymi, często irracjonalnie wysokimi opłatami dodatkowymi. Żaden dobry produkt nie jest niestety tani, leasing również. Może stać się również tak, że otrzymasz niską ratę przez pierwsze 6 miesięcy (firma leasingująca zarzuca na Ciebie haczyk i kusi krótkoterminowymi korzyściami), a przez pozostałe 30 czy 42 płacisz tyle, że w końcowym rozliczeniu faktycznie przepłacasz.

Kary i ograniczenia

Haczyków jest więcej. Kary za niedotrzymanie warunków umowy to jeden z nich. Wystarczy drobne spóźnienie w zapłacie raty – i płacisz więcej. Przekroczysz limit kilometrów – płacisz karę. Z auta skorzysta Twój znajomy? Zapłać albo rozwiążemy z Tobą umowę. Poza standardowymi warunkami umowy, które są niemal identyczne w każdej firmie leasingowej, występują też niestandardowe zapisy, które mają na celu wyłącznie wyciąganie pieniędzy z Twojego portfela i zabezpieczenie interesów firmy leasingowej.

Każdy wie, że kupowanie pierwszego z brzegu produktu na półce może i jest oszczędnością – ale czasu, na pewno nie pieniędzy. Tak samo jest z leasingiem auta. Trzeba sprawdzać i porównywać oferty różnych firm, szukać, pytać, czytać. Nie wszyscy mają na to czas. Skorzystanie z pośrednictwa leasingowego w EkspertCar pozwala na uwolnienie się od tych kłopotów.

Jak EkspertCar znajdzie najlepszy leasing i co na tym zyskasz?

W naszej firmie zajmujemy się nie tylko sprawdzaniem samochodów – sprawdź. Traktujemy klientów kompleksowo, więc oferujemy również pomoc w znalezieniu najlepszego finansowania. Znamy obecny rynek leasingu i wiemy, do których drzwi zapukać, żeby dobrze trafić.

Gdy Twoja firma potrzebuje leasingu, a Ty nie masz czasu na szukanie i analizowanie ofert – wtedy czas na pomoc EkspertCar. Z nami ominiesz pułapki leasingu i namacalnie skorzystasz z jego wielu zalet. Postępujemy kompleksowo – od dokładnego sprawdzenia auta poprzez skuteczną pomoc w finansowaniu. Zyskujesz czas i pieniądze, czyli dwie waluty najcenniejsze w życiu każdego prowadzącego biznes przedsiębiorcy.

Zgłoś się już dziś i powiedz nam, że potrzebujesz leasingu na swój samochód. Odpowiemy na Twoje potrzeby, oszczędzisz i podpiszesz kolejną korzystną umowę w swojej karierze – umowę na leasing Twego nowego samochodu.

Menu